loader image
Close
svg

Zien

Hizmetlerimiz

rawpixel-557123-unsplash.jpg

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya platformlarının kendisini oldukça geliştirdiği günümüzde sonsuz parametrenin olması ile birlikte sınırlı kalmadan sürekli gelişim göstermekteyiz.

web tasarım

Web Tasarım

Web sitesi günlük hayatımızda artık oldukça duyduğumuz bir terim. Günümüzde pek çok firma, kurum ya da kurululun web sitesi olsa da online bir varlığa sahip olsa da bu platforma yapılan yatırımın değerini bilmek oldukça önemli…

Seo

SEO

SEO (Search Engine Optimization) Google arama motoru için kullanılan bir terimdir. Oluşturduğunuz bir web sitesinin her bir detayı için Google aramalarında bulunması için yapılan ince bir çalışmadır.

video prodüksiyon

Video Prodüksiyon

Video prodüksiyon, bir video içeriğinin planlanması, çekilmesi ve düzenlenmesi süreçlerini kapsar. Video prodüksiyonu, bir kurum veya kişinin hedef kitlesine ulaşmak ve mesajını anlatmak için kullandığı bir araçtır.

Logo

Logo Tasarımı

Logo tasarımı, bir kurum veya kişinin kimliğini ifade eden bir sembol veya simge tasarımı anlamına gelir. Logo tasarımı, bir kurum veya kişinin hedef kitlesine ulaşmak ve kendisini tanıtmak için kullandığı bir araçtır.

Kurumsal kimlik

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik, bir kurumun misyon, vizyon, değerleri ve hedeflerini ifade eden bir kimlik anlamına gelir. Kurumsal kimlik, bir kurumun tüm faaliyetlerini yönlendiren bir rehberdir ve kurumun kendisini hedef kitlesine tanıtmak için kullandığı bir araçtır.

Katalog ürün

Ürün/Katalog Çekim

..

Görsel Tasarım

Görsel Tasarım

..

içerik oluşturma

İçerik Oluşturma

..

İletişim

Company Inc.

Zien Media Inc. Eskişehir/Türkiye’de Hizmet vermekte olan resmi bir kuruluştur.

    svg svg