loader image
Close
svg

Kurumsal firmalara dijital medyanın önemi ve kullanımı ile alakalı eğitimlerimizden.

Biz Kimiz ?

Zien Media, 2016 yılında Mali Göver tarafından kurulan bir sosyal medya ve dijital medya ajansıdır. Merkezi Eskişehir, Türkiye’de bulunmaktadır. Ajans, müşterilerine kapsamlı sosyal medya ve dijital medya hizmetleri sunarak, markaların çevrim içi varlıklarını güçlendirmelerine yardımcı olur.

Merhaba ben Mehmet Ali !

1991 doğumluyum. 13 yaşında küçük  bir fotoğraf stüdyosunda çıraklık yapmaya başladığımdan beri hep kendi cast ajansımı kurmanın hayallerini kurdum. Bugün tam olarak bir bu hayalimi gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Dijital medyanın gelişimi 2010 yılından beri bir roketi taklit etmesinden dolayı Fotoğrafçılık’ta edindiğim bilgi birikim ve deneyimleri sektöre entegre etmem gerektiğini düşündüm ve Sosyal Medya Yönetimi, Dijital Pazarlama, E-Ticaret, Sosyal Medya Reklam yönetimine yavaş ve dengeli bir şekilde kendimi konumlandırdım. Sayamadığım kadar ücretsiz dijital medya eğitimlerine katılarak bugün güçlü ve sağlam temellere dayanan yenilikçi bir ajans oluşturdum.  2018 yılında Kırıkkale Medya Yönetimine başladım. 6 Yıllık bir zaman diliminde 60’tan fazla işletmeye destek verdik ve bir çok firmaya aktif olarak destek veriyoruz.

Mehmet Ali Göver

Owner of Zien Inc.

 • 0

  Oluşturulan Proje

 • 0k+

  Adet tasarım

 • 0

  Memnun Müşteri

 • 0

  Sertifika

Müşteri Yorumları

İş birliği yaptığımız ve danışmanlık hizmeti sunduğumuz işletme yöneticilerinin hakkımızdaki yorumları. 
svg

Ben Uğurum Özel Eğitim'in kurucusu Elmas Aygen okulumun açıldığı tarihten itibaren Zien Medya ile çalışmaktan onur duydum. Kısacası muhteşem bir ekiple çalışıyorum ve herkese de tavsiye ediyorum.

svg
svg

Elmas Aygen

01 Şubat 2019 / Uğurum Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Ankara
svg

M.Ali bey ile bir Öğretmen arkadaşımın önerisiyle tanıştık. Endişe ve kaygılarımız başta olsa da yerini güven ve samimiyete bıraktı. Zien ekibinin özverili çalışmaları yaptıkları çalışmaların bir öncekinden hep daha iyi oluşu ve estetik duygusuna fazlaca önem vermeleri bu işteki profesyonelliklerini ortaya koyuyor. Kendi okulumun tüm dijital işlerini güvenle emanet ettiğim ve çevremdekilere şüphe etmeden tavsiye ettiğim tek yer. Öncelikle samimi ve içten yaklaşımı ile M.Ali ve ekibine çok teşekkür ederim.

svg
svg

Ö. Kübra Bozok

13 Ağustos 2020 / Neşeli Şirinler Anaokulu Ankara
svg

Öncelikle kendisine bize kattığı değer için teşekkür ediyoruz. Uzun yıllardır Zien Media ile çalışmamıza rağmen en ufak bir sorun yaşamadık ve işlerimizde gözle görülür bir artış oldu. Zien Media Ailesine teşekkür ediyoruz ve uzun yıllar çalışmayı temenni ediyoruz.

svg
svg

Ali Kılınç

9 Şubat 2021 / Clover Güzellik Merkezi Eskişehir
svg

Mehmet Ali bey, şahsınız olarak çok değerli ve kaliteli işler yapıyorsunuz. Ben kendi firmam adına aldığım hizmetten çok memnunum. Ve her zaman istediğimiz şeyler karşılığında daha fazlasını yapıyorsunuz kendinizden de bir şeyler katıyorsunuz. İlginiz alakanız İçin çok teşekkür ederim. Aykut Yiğit Tetik

svg
svg

Aytaç Yiğit Tetik

27 Kasım 2021 / Yiğit Yapı Dekorasyon ve İnşaat
svg

Zien Media ile bir arkadaşımız sayesinde tanıştık. Farklı bir reklam ajansı ile çalışıyorduk fakat Zien Media ile çalışmaya başladıktan sonra farkı direkt hissettik işi konusunda aşırı hassas, ilgili ve çok profesyoneller. Sosyal medyamıza vizyon kattıkları için Mehmet Ali bey ve ekibine teşekkür ederiz.

svg
svg

Damla Arabacıoğlu

01 Nisan 2022 / Damla İşitme Merkezi Ankara
svg

İşe ilk başladığımızda sosyal medya yönetimimizi ve reklamlarımızı kendimiz yapmaya çalışıyorduk. Daha sonra bir arkadaşımız vasıtası ile Zien Media Ajans tanıştık ve bütün işlerimizi kendileri yapmaya başladı. İşlerini profesyonel bir şekilde hassasiyet ile yapıyorlar. Kendileriyle tanışma fırsatımız olduğu için çok memnunuz.

svg
svg

Mustafa Ören

10 Temmuz 2020 Susam Sokağı Anaokulu Ankara
svg

Mehmet Ali bey ve değerli ekibi ile çalışmaya başladığımız andan itibaren sosyal medya hesaplarımızın reklam verme ve reklam hesaplarımızın kapanma sorunu anında son buldu. Gerek profesyonel yaklaşımı gerek bizimle olan iletişimi gerçekten muazzam bir gönül rahatlığı oluşturuyor. Kendisine ve ekibine bizim için oluşturdukları marka değeri için gönülden teşekkür ediyoruz.

svg
svg

Uğur Varürer

01Ağustos 2020 / UV Mobilya İşletme Sahibi
svg

Profesyonel desteğe ihtiyacımız olduğu anda karşımıza Zien Medya çıktı, ilk görüşmemiz esnasında çalışma isteği daha da güçlendi, çünkü Zien Medya ne istediğimizi bilen, güven veren, her talebe destek veren tam bir profesyonel medya kuruluşu. Mehmet Ali Bey ile tanıştığımıza çok memnunuz..

svg
svg

Gökmen Üçer

10 Eylül 2022 Pi Emlak Gayrimenkul / Eskişehir

İletişim

Company Inc.

Zien Media Inc. Eskişehir/Türkiye’de Hizmet vermekte olan resmi bir kuruluştur.

svg svg